Jdi na obsah Jdi na menu

Online tréninky

Kdo nemáte čas s pesanem chodit na cvičák či chcete mít na cvičáku náskok před ostatními, můžete vyzkoušet naše online tréninky. Výhodou online tréninků je to, že máte moji zpětnou vazbu na každou Vaši otázku, na každé Vaše video. Další výhodou je to, že máte neustále k dispozici ucelené návody "jak na to" a ke každému návodu je přidané i video. Online tréninky jsou zaměřené na základní cviky z poslušnosti, na sebekontrolu, na přivolání a také na nějaké to zabavení pesana ;)

Online tréninky jsou možné pouze přes facebook, v uzavřené skupině, kde máte čtyři týdny nabité cviky od A do Z. Není to práce na 4 týdny, každý si musí jet dle svého tempa, přístup do skupiny Vám zůstane už napořád a má zpětná zpětná vazba bude po dobu 3 měsíců od zakoupení kurzu. 

Vzhledem k tomu, že cviky jsou opravdu vedené od úplných začátků přes pokračování až po cíl, tak jsou rozdělené do čtyř 4-týdenních kurzů. Cena jednoho kurzu je 1500,- 

Návody a videa jsou ve skupině již nahrány a tak Vás chci poprosit, abyste nepředbíhali a jeli opravdu postupně, k dalšímu úkolu vždy přistoupili až ve chvíli, kdy pesan bude SPOLEHLIVĚ zvládat úkol předešlý, to je totiž klíč ke spolehlivé poslušnosti!!! 

V každém kurzu je prostor pro 10 účastníků. Po naplnění bude otevřen kurz nový. 

Upozorňuji, že na veškeré návody a veškerá videa se vztahují autorská práva a jejich kopírování je protizákonné. 

 

Rubriky