Jdi na obsah Jdi na menu

Online kurzy

Kdo nemáte čas s pesanem chodit na cvičák či chcete mít na cvičáku náskok před ostatními, můžete vyzkoušet naše online kurzy. Výhodou online kurzu je to, že máte moji zpětnou vazbu na každou Vaši otázku, na každé Vaše video. Další výhodou je to, že máte neustále k dispozici ucelené návody "jak na to" a ke každému návodu je přidané i video. Online kurzy jsou zaměřené na základní cviky z poslušnosti, na sebekontrolu, na přivolání, manipulaci a také na nějaké to zabavení pesana... no najdete tam toho zkrátka hodně! ;)

Online kurzy jsou možné pouze přes facebook, v uzavřené skupině, kde máte ucelený návod na různé úkoly od A do Z. Přístup do skupiny Vám zůstane už navždy, má online podpora je po dobu 6-ti měsíců od zakoupení daného kurzu.

Vzhledem k tomu, že cviky jsou opravdu vedené od úplných začátků přes pokračování až po cíl, tak jsou rozdělené do dvou kurzů - začátečníci a pokročilí - cena jednoho kurzu je 3000,- 

Návody a videa jsou ve skupině již nahrány a tak Vás chci poprosit, abyste nepředbíhali a jeli opravdu postupně, k dalšímu úkolu vždy přistoupili až ve chvíli, kdy pesan bude SPOLEHLIVĚ zvládat úkol předešlý, to je totiž klíč ke spolehlivé poslušnosti!!! 

Upozorňuji, že na veškeré návody a veškerá videa se vztahují autorská práva a jejich kopírování je protizákonné. 

 

Rubriky